מינויים

"לניאדו": ד"ר הילה הוכלר מונתה לעמוד בראש היחידה להריון בסיכון

מינויה של ד"ר הוכלר, גינקולוגית מומחית בעלת ניסיון רב בטיפול בהריון בסיכון, מקימת "פורום רופאות נשים דתיות", מצטרף למינויים נוספים שבוצעו לאחרונה באגף נשים ויולדות בביה"ח בנתניה

ד"ר הילה הוכלר, מנהלת היחידה להריון בסיכון בבית החולים לניאדו. צילום: דוברות ביה"ח

ד"ר הילה הוכלר מונתה לאחרונה לעמוד בראש היחידה להריון בסיכון בבית החולים לניאדו בנתניה. ד"ר הוכלר היא גינקולוגית מומחית בעלת ניסיון רב בטיפול בהריון בסיכון, בנשים ולדניות, בלידות רגילות המתאפשרות לאחר ניתוח קיסרי (VBAC), לידות תאומים ועוד.

ד"ר הוכלר, בוגרת האוניברסיטה העברית בירושלים, סיימה התמחות בהצטיינות בבית החולים ביקור חולים והתמקצעה בהריון בסיכון בבית החולים הדסה עין כרם. בשנים האחרונות כיהנה כרופאה בכירה ביחידה לרפואת האם והעובר במרכז הרפואי הדסה. מאמרים אקדמיים שכתבה פורסמו במגזינים רפואיים מובילים בתחום רפואת האם והעובר.

ד"ר הוכלר הקימה לפני כשלוש שנים את "פורום רופאות נשים דתיות" המונה כיום כ-140 רופאות נשים, וכעת מצטרפת לצוות הבכיר של בית החולים לניאדו כמנהלת היחידה להריון בסיכון. חזונה של ד"ר הוכלר הוא להעניק רפואה מקצועית ומסורה, תוך יחס אנושי וכבוד למטופלת ומשפחתה, על מנת לתת את הטיפול הטוב ביותר לכל אחת ואחת.

פרופ' צבי שמעוני, המנהל הרפואי ב"לניאדו", בירך את ד"ר הוכלר עם כניסתה לתפקיד ואמר: "ההתפתחות המואצת של אגף נשים ויולדות מחייבת אותנו לגייס כוח אדם איכותי ובעל מוניטין על מנת לעמוד בציפיות של הנשים מאיתנו. הצטרפותה של ד"ר הוכלר לסגל הבכיר באגף הינה משמעותית. מאחל לה הצלחה רבה".

מר נדב חן, מנכ"ל בית החולים לניאדו, מסר: "אנו נמצאים בעיצומה של תנופת בינוי ופיתוח באגף נשים ויולדות. פרויקט הדגל שלנו באגף הוא בנייה של שני חדרי ניתוח גינקולוגיים חדשים, פרויקט שנמצא בעיצומו בימים אלה. לצד זאת אנו בונים חדרי אשפוז נוספים, מרפאות ועוד. מינויה של ד"ר הוכלר לעמוד בראש היחידה להריון בסיכון מצטרף למינויים נוספים שבוצעו לאחרונה באגף, על מנת להעניק מעקבי הריון, לידה וטיפול ביילוד בסטנדרטים הקליניים הגבוהים ביותר, לצד חמלה ואנושיות, ברוח המיוחדת של האגף".

נושאים קשורים:  ד"ר הילה הוכלר,  המרכז הרפואי "לניאדו",  הריון בסיכון,  גינקולוגיה,  מינויים,  חדשות
תגובות

בחירה ראויה ומכובדת! הצלחה רבה!