מינויים

מונה סגן מנהל למחלקת נשים ויולדות בבית החולים כרמל

ד"ר עמית דמתי, מומחה ברפואת אם ועובר, נכנס החודש לתפקידו החדש וימשיך במקביל את עבודתו בקהילה כמנהל מרפאת נשים איינשטיין בחיפה

ד"ר עמית דמתי, סגן מנהל מחלקת נשים ויולדות ב"כרמל". צילום: אלי דדון/ דוברות בית החולים

ד"ר עמית דמתי מונה החודש לסגן מנהל מחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי כרמל בחיפה. בנוסף לתפקידו כסגן המנהל וכרופא בכיר במחלקה ימשיך ד"ר דמתי את עבודתו גם בקהילה כמנהל מרפאת נשים איינשטיין של הכללית.

ד"ר דמתי, בן 47, נשוי לרופאת משפחה ואב לארבעה ילדים, למד רפואה בטכניון בחיפה, התמחה וסיים התמחות ברפואת נשים וגינקולוגיה בשנת 2012 ב"כרמל", ומאז הוא משמש כרופא בכיר במחלקה ומוביל את תחום רפואת האם והעובר, חדרי הלידה והריון בסיכון.

ד"ר דמתי נחשב לאחד המרצים ומדריכי הסטודנטים המצטיינים בפקולטה לרפואה בטכניון והוא זוכה ונבחר שנה אחרי שנה וגם השנה כמרצה מצטיין. במסגרת תפקידו כסגן מנהל המחלקה יהיה אחראי על הכשרת המתמחים, בניית כוח אדם עתידי, קידום וייזום פרויקטים במחלקה ועל התפעול השוטף של כל המערך נשים ויולדות ב"כרמל".

"אני מאמין כי אנחנו כמחלקה מחויבים לשירות איכותי לבטיחות המטופלת ולחינוך הדור הרופאים הצעיר", אמר ד"ר דמתי. "אחד מאתגרי והישגי המחלקה האחרונים הוא העמדת רופא בכיר בכל אחד מימי השבוע בחדר לידה לכל התורניות". עוד אמר כי "שירות הרצף הטיפולי בית חולים-קהילה שאנו מציעים למטופלות שלנו הוא שירות ייחודי ומעולה. אין כמו מטופלת שפוגשת אותך במרפאה בקהילה ואחר כך רואה אותך בתהליך הלידה בבית החולים ומרגישה שהיא בידיים טובות. זהו יתרון עצום".

באירוע הענקת המינוי בלשכת מנהל בית החולים כרמל, ד"ר אבי גולדברג: "אנו שמחים להעניק לד"ר דמתי את המינוי. הוא דוגמה מצוינת לשילוב מוצלח של עבודה בבית החולים ובקהילה. ד"ר דמתי הוא מעמודי התווך של המחלקה וכולנו מאחלים לו הצלחה רבה".

מנהל מחלקת נשים ויולדות, פרופ' עופר לביא, הוסיף: "ד"ר עמית הוא מאושיות המחלקה, תמיד בולט בסבלנות ובמקצועיות הרבה שלו ואני שמח שהמינוי קיבל תוקף רשמי".

נושאים קשורים:  ד"ר עמית דמתי,  בית חולים כרמל,  מינוי,  חדשות,  גינקולוגיה ומיילדות,  אם ועובר
תגובות

מזל טוב ובהצלחה