חדשות

המרכז הרפואי שערי צדק ירחיב את השירות הרפואי בעיר בית שמש

שיתוף הפעולה בין עיריית בית שמש לבית החולים הירושלמי יכלול הרחבת מערך השירותים הרפואיים בתחומי רפואת נשים, ילדים ויולדות

בית שמש. צילום: שאטרסטוק

המרכז הרפואי שערי צדק ירחיב את מערך השירותים הרפואיים שהוא מעניק בעיר בית שמש והם יכללו את התחומים רפואת נשים, ילדים ויולדות. סיכום כך על הושג בתחילת השבוע (א') בין מנכ"ל "שערי צדק", פרופ' עופר מרין, וראש העיר בית שמש, ד"ר עליזה בלוך. סוכם על הקמת ועדת היגוי משותפת לבית החולים הירושלמי, לקופות החולים ולעיריית בית שמש, שתתכנן את הרחבת השירותים הרפואיים. בראש הוועדה יעמדו פרופ' מרין וד"ר בלוך.

בפגישה שבה סוכם נושא זה השתתפו גם נשיא "שערי צדק" פרופ' יונתן הלוי, סמנכ"ל התפעול של בית החולים דורון נויוירט, סמנכ"לית הכספים רות רלבג, הרב ישראל סילברסטין, חבר מועצת עיריית בית שמש הממונה על הבריאות, יוחנן מאלי, ראש מטה לשכת ראש העיר ומוניק לוי, מתאמת תחום הבריאות בעירייה.

ד"ר בלוך אמרה כי העיריה "פועלת לילות כימים כדי לשפר את שירותי הרפואה בבית שמש וכדי להביא אליה כמה שיותר שירותים לרווחת התושבים ועתה יש כוונה להעמיק את שיתוף הפעולה עם 'שערי צדק'". פרופ' מרין ציין כי לבית החולים כמרכז רפואי מגיעים רבים מתושבי בית שמש ו"אנו רואים חשיבות רבה בקשר חשוב זה".

נושאים קשורים:  פרופ' עופר מרין,  ד"ר עליזה בלוך,  בית שמש,  בית החולים שערי צדק,  חדשות
תגובות