חדשות

רופא נשים בכיר נחקר ברשות המסים בחשד להעלמת מאות אלפי שקלים

פרופ' אוריאל אלחלל, שניהל עד לאחרונה את המרפאה להריון בסיכון גבוה וסוכרת ב"הדסה עין כרם", נעצר אתמול לחקירה ושוחרר בתנאים מגבילים

בדיקות בהריון. אילוסטרציה

פרופ' אוריאל אלחלל, שניהל עד לאחרונה את המרפאה להריון בסיכון גבוה וסוכרת בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, נעצר אתמול (א') בחשד לביצוע עבירות מע"מ ומס הכנסה, ושוחרר בתנאים מגבילים. כך דיווחה הבוקר אפרת נוימן ב"דה מרקר".

רופא הנשים הבכיר נחקר בחשד להעלמת תשלומים של מאות אלפי שקלים שקיבל מלקוחות. החקירה נפתחה בעקבות פרסומים שהופיעו בתחקיר ynet, לפיהם תועד במצלמה נסתרת ובהקלטה כשהוא מבקש ממטופלת שלו 1,500 שקל במזומן במעטפה, תמורת בדיקת מי שפיר. הבדיקה נעשתה בבית החולים, הגם שהפנייה לרופא היתה במסגרת עבודתו הפרטית.

בעקבות התחקיר הודיע אלחלל על התפטרותו מבית החולים, והחלה החקירה של רשות המסים. אתמול, כאמור, הוא נעצר בחשד לביצוע עבירות מע"מ ומס הכנסה, ושוחרר בתנאים מגבילים.

נושאים קשורים:  פרופ' אוריאל אלחלל,  הדסה עין כרים,  עבירות מע"מ ומס הכנסה,  חדשות,  בדיקת מי שפיר
תגובות
אנונימי/ת
25.11.2019, 19:51

מבלי קשר לכל מה שמתרחש בארץ, קיים פער גדול בין חקירה לבין סיכום חקירה, עבור דרך כתב אישום (עם או בלי כתב חשדות ושימוע) לבין הרשעה. כדאי שנמתין בסבלנות עם הכותרות

אנונימי/ת
29.11.2019, 00:44

מה הקשר להיותו רופא נשים בכיר? יכל גם להיות עו''ד או ראש עירייה.
הנסיון להצמיד את התואר רופא לכל מעגל חשדות כאילו ציפו יותר מרופא מעורר קבס. רופאים הם בני אדם כמו כולם. חלקם גונבים, משקרים, אונסים ורוצחים. כמו כולם בדיוק.

אנונימי/ת
29.11.2019, 14:23

באתר שפונה לרופאים טבעי שתהיה עדיפות לאירועים חדשותיים של קולגות למקצוע.